راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

مرحله 1

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

 • به سامانه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و گزینه “سراسری” را از منوی موجود در قسمت راست سایت انتخاب نمایید.
مرحله اول ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 2

 • بر روی لینک فعال “ثبت نام آزمون سراسری ” کلیک فرمایید.

مرحله دوم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 3

 • پیش از اقدام به تکمیل فرم نام نویسی، باید هزینه ثبت نام را پرداخت و یک سریال ثبتنام خریداری کنید. بدین منظور از “منوی اصلی” موجود در قسمت راست صفحه، گزینه “خرید سریال ثبت نام” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام کنکور سراسری

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

مرحله 4

 • در این مرحله باید نوع سریال ثبت نام را با توجه به گروه آزمایشی خود مشخص نمایید. درصورت تمایل کد رشته های مربوط به دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور را در انتخاب رشته خود داشته باشید. باید برای آن ها نیز سریال علاقه مندی جداگانه خریداری کنید. پس از فشردن هر یک از دکمه های نشان داده شده، بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک فرمایید.
مرحله چهارم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 5

 • پس از انتخاب نوع سریال ثبت نام، صفحه ای برای شما نمایان می شود. که باید اطلاعات خواسته شده را در آن وارد نموده و کلید “تایید وادامه” را بفشارید.

مرحله پنجم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 6

 • در این مرحله اطلاعات ثبت شده نمایان می شود که در صورت تایید باید تیک عبارت پایین جدول را علامت بزنید تا دکمه “ادامه روند پرداخت” برای شما فعال گردد.
مرحله ششم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 7

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

 • اکنون شما وارد درگاه پرداخت اینترنتی شده اید و لازم است با وارد کردن اطلاعات هزینه لازم را پرداخت نمایید. در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام را با موفقیت انجام دهید. شماره پیگیری پرداخت به شما ارائه می شود که باید آن را حفظ و در صورت نیاز پرینت کنید.
مرحله هفتم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 8

 • حال به صفحه اول سامانه ثبت نام زیر بازگردید و بر روی گزینه تایید و ادامه – گام بعدی کلیک نمایید.
مرحله هشتم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 9

 • در اولین مرحله سریال ثبت نام خریداری شده را در قسمت های مربوطه درج کرده و آن را تایید کنید.
مرحله نهم ثبت نام کنکور سراسری

مرحله 10

 • پس از نمایان شدن فرم تقاضانامه اینترنتی مربوطه لازم است در قسمت های خواسته شده. شما بایستی سوابق تحصیلی و نوع مدرک خود را به ثبت رسانده و سپس دکمه بررسی و مشاهده را بفشارید. (برای دارندگان مدرک پیش دانشگاهی کد سوابق پیش دانشگاهی نیز مورد نیاز می باشد.)

مرحله 11

 • عکس خود را در قسمت تعیین شده بارگذاری نمایید.

پس از بارگذاری عکس فرم ثبت نام را دریافت کرده و اطلاعات خواسته شده را با دقت درج نمایید. در نهایت، پس از کلیک بر روی گزینه “تایید نهایی” از فرم ثبت نام خود که حاوی شماره پرونده و کد پیگیری است یک نسخه پرینت شده، تهیه نمایید و تا پایان مراحل پذیرش در کنکور سراسری نزد خود حفظ کنید.


موسسه ما

آموزشگاه کنکور یکصد و یک 101 با مدیریت استاد سیروان احمدی

محصولات ما

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن aval.png استاین تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن paye7.png استاین تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن tajrobi10.png استاین تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن riazii12.png است
ابتداییمتوسطه (1)متوسطه (2)ویژه کنکور

مطالب مرتبط:


ثبت نام کنکور سراسری

شرایط ثبت نام کنکور سراسری و آزاد

3 thoughts on “راهنمای ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *